Oblasti podnikání

Servis nahoru

Dále jsme se zaměřili na oblast servisu. Provádíme záruční i pozáruční servis všech výrobků firem: PROTHERM, THERM, MORA, KP, VIADRUS, DESTILA, KARMA, GASEX, QUADRIGA, VAILLANT, WEISHAUPT, GIERSCH, RAPIDO, ROBERTS GORDON, MIDVO, ROBUR, CNIM BABCOCK, GESTRA, KOMEXTERM.

V zimním období zajišťujeme nepřetržitý servis kotlů a hořáků, měření emisí a regulace včetně všech námi montovaných zařízení.

Servis provádíme především pro zákazníky, s kterými máme uzavřeny smlouvy na zajišťování těchto služeb :

  • periodické prohlídky plynových a el.spotřebičů
  • servis plyn. a el.spotřebičů do 12 hod
  • kontroly plynovodů
  • revize vyhrazených zařízení
  • roční prohlídky kotelen
  • opravy a montáže UT a plynovodů
  • autorizované měření emisí, atd.

Chod společnosti zabezpečuje 6 techniků a 4 administrativní pracovníci. Odborně je společnost obsazena dvěma pracovníky se středním vzděláním. Šestnáct pracovníků je vyučeno v oboru instalatér – topenář (svářeč), čtyři ve strojních profesích, 2 řidiče s profesním řidičským průkazem a tři mají odbornou kvalifikaci v elektrotechnice.

Stavební a zemní práce nahoru

Naše stavební činnost především zahrnuje stavební práce potřebné k průběhu montáže trubních rozvodů a ocelových konstrukcí. Výkopové práce pro inženýrské sítě a pro zakládání stavebních objektů, terénní úpravy, skrývky. Dále přesun a převoz stavebních materiálů (štěrky, písky), stavební suti a výkopku.

Plynárenství nahoru

Splňujeme podmínky a jsme schopni zabezpečit komplexní výstavbu a opravy zařízení pro rozvod plynu v rozsahu: domovní plynovody, NTL, STL, VTL, VVTL plynovody pro veřejnou potřebu, průmyslové plynovody, materiál ocel, PE.

Dále pak montáže a opravy zařízení pro spotřebu plynu spalováním, spotřebiče s výkonem pod 50 KW, kotle výkon 50 KW a více.

Jsme smluvními partnery Jihomoravská plynárenská, a.s.

Zdravotechnická instalace nahoru

Montáž vnitřní kanalizace, vnitřních rozvodů vodovodu a zařizovacích předmětů

Elektromontáže nahoru

Montáž: elektrovytápění - kotle, přímotopné konvertory, topné panely, montáž elektro zařízení a instalací specializovaných na vytápění a rozvodů elektrické energie.

Svařování nahoru

Svařování obloukem a plamenem, svařování plastových rozvodů na tupo i pro elektrotvarovky.

Zámečnictví nahoru

Zhotovení a montáž ocelových konstrukcí dle požadavků zakázky.

Měření a regulace nahoru

Provádíme dodávku a montáž měřidel tepla, měření páry a dodávky regulační techniky teplovodních a parních systémů vytápění.

Autorizované měření emisí nahoru

Provádíme autorizované měření emisí plynových kotlů a hořáků.

Poradenská činnost nahoru

V oblasti služeb jsme se zaměřili především na návrhy optimalizace spotřeby tepla pro vytápění a technologie celých podniků a jejich následnou realizaci.

© K.T.S. Montáže 2016; Webdesign & webcoding by MP Com